cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
top image

Kokandusring


Hetkel Hiirekeses kokandusringi ei toimu. 

Eesmärk on lisaks söögi tegemisele pakkuda lastele ka paindlikku koolijärgset mängimisvõimalust.
Kokandusringis õpivad lapsed omavahelist koostööd ja tervislike toiduvalikute tegemist. Igas tunnis valmib väikestes gruppides 1-2 rooga, mis hiljem üheskoos ära süüakse. Ringis tehakse läbi kõik söögivalmistamise protsessid alates retsepti lugemisest ja lõpetades nõudepesu ja köögi koristamisega. Lastele antakse teadmised ohututest töövõtetest ja esmaabist.  Iga osaleja saab kursuse lõppedes koju kaasa läbi töötatud retseptidega vihiku.

Juhendajad: Anneli Pärlin ja Geter Ehrenpreis.

Tasumine:
10 eurot üksik kord
40 eurot viie korra kohta (kehtivus kaks kuud)
35 eurot viie korra kohta kui ühest perest osaleb kokandusringis mitu last (kehtivus kaks kuud)
Tasumine kas sularahas juhendajale või panga kaudu MTÜ Hiirekese Mängutuba kontole EE827700771001319731. Selgitusse märkida lapse nimi, kelle eest tasutakse.

Registreerumine:
Kokandusringis osalemine on vaid eelneval registreerumisel lapsevanema poolt. Selleks palume saata aadressile anneli@hiirekese.ee lapse nimi ja klass ning vanema kontaktandmed. Samuti palume informeerida lapse võimalikest erivajadustest või allergiatest. 

Hiirekese Perekeskuse köök tehnika ja vajalike töövahenditega on sisustatud 2016. aasta alguses tänu kohaliku omaalgatuse programmi toetusele. Täname rahastajat!