cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
top image

Kokandusring


Hiirekese Perekeskuse sünnipäevaruumides alates septembrist, huvi korral registreeruda juhendaja e-posti aadressil!

Kolmapäeviti
15.00-17.00 – 2.-6. klassi lapsed (kogunemine alates kl 14, et oleks ka aega mängida) 

Eesmärk on lisaks söögi tegemisele pakkuda lastele ka paindlikku koolijärgset mängimisvõimalust. Soovitav on jälgida vanusegruppi, kuid olenevalt tundide arvust on võimalik noorematel lastel liituda hilisema grupiga ja vastupidi.
Kokandusringis õpivad lapsed omavahelist koostööd ja tervislike toiduvalikute tegemist. Igas tunnis valmib väikestes gruppides 1-2 rooga, mis hiljem üheskoos ära süüakse. Ringis tehakse läbi kõik söögivalmistamise protsessid alates retsepti lugemisest ja lõpetades nõudepesu ja köögi koristamisega. Lastele antakse teadmised ohututest töövõtetest ja esmaabist.  Iga osaleja saab kursuse lõppedes koju kaasa läbi töötatud retseptidega vihiku.

Juhendajad: Anneli Pärlin ja Geter Ehrenpreis.

Tasumine:
8 eurot üksik kord ja 35 eurot viie korra kohta (kehtivus kaks kuud).
Kui ühest perest osaleb kokandusringis enam kui üks laps, siis on iga lapse viie korra tasu 25 eurot (5 eurot/kord), sama soodustus kehtib lapsele, kes osaleb nii kokandusringis kui teadusseikluses: viie korra eest tuleb mõlemas huviringis tasuda vaid 25 eurot.
Tasumine kas sularahas juhendajale või panga kaudu MTÜ Hiirekese Mängutuba kontole EE827700771001319731. Selgitusse märkida lapse nimi, kelle eest tasutakse.

Registreerumine:
Kokandusringis osalemine on vaid eelneval registreerumisel lapsevanema poolt. Selleks palume saata aadressile anneli@hiirekese.ee lapse nimi ja klass ning vanema kontaktandmed. Samuti palume informeerida lapse võimalikest erivajadustest või allergiatest. 

Hiirekese Perekeskuse köök tehnika ja vajalike töövahenditega on sisustatud 2016. aasta alguses tänu kohaliku omaalgatuse programmi toetusele. Täname rahastajat!