cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
top image

Sünnipäevaks


Muuda kodune sünnipäev või muu tähtpäev mõnusaks ja meeldejäävaks Hiirekese renditoodetega! 

Joogipurskkaev joogipurskkaev

Tore joogipurskkaev muudab eriliseks nii lapse sünnipäeva kui täiskasvanute koosviibimise. Lisades joogile jääd, on peol kindlustatud jaheda joogi voolamine ja olemasolu. Masin töötab elektriga.

Ühe päeva rendihind on 10 eurot, kahe päeva rendihind on 12 eurot.

Pakutava joogi muretseb rentija ise. Pildil olevad klaasid ei sisaldu rendihinnas. Tagatisraha on 20 eurot ja see tagastatakse puhta ja töökorras masina üleandmisel.

 

 

Šokolaadipurskkaev sokolaadipurskkaev

Magus lisand igasuguse peo juurde. Soovitame tubaseks kasutuseks ja eriti täiskasvanute koosviibimistel. Voolav šokolaad on juba omaette vaatamisväärsus, kuid muutub eriti nauditavaks siis, kui sinna kasta kas puuvilju, saiakuubikuid, vahukomme või küpsiseid. Masin vajab töötamiseks elektrit.

Ühe päeva rendihind on 18 eurot, kahe päeva rendihind on 22 eurot.

Maksumus sisaldab 750g tumedat Karl Fazeri šokolaadi 250g pakendites. Tagatisraha on 20 eurot ja see tagastatakse puhta ja töökorras masina üleandmisel.

 

Hinnad kehtivad järeletulemisel.

Huvi korral võtke ühendust: anneli@hiirekese.ee, tel: 5270908

Renditoote eest saab tasuda sularahas kättesaamisel või ülekandega MTÜ Hiirekese Mängutuba arveldusarvele EE827700771001319731. Tagatisraha makstakse sularahas rendieseme kättesaamisel ja tagastatakse puhta ja töökorras toote üleandmisel. Sularahas toimub ka allesjäänud ja rikkumata pakendis popkorni, šokolaadi ja mullivedeliku tasaarveldamine.