cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
top image

Sünnipäevaks


Muuda kodune sünnipäev või muu tähtpäev mõnusaks ja meeldejäävaks Hiirekese renditoodetega! Rendi sünnipäevaks kas mõni allolevatest toodetest või lausa mitu!

Rentides õhkbatuudi ja mõne alloleva sünnipäevatoote, saate lisatud hindadest soodustust 50%. Soodustus kehtib ka kui rendite tooted Perekeskuses peetavatele pidudele.

Popkornimasin Pop corni masin

Nostalgilise välimusega väikeses popkornimasinas valmivad popkornid mõne minutiga. Neile ei lisata õli ja seega on tegemist tervislike snäkkidega, mis rõõmustavad iga lastepeol osalejat. Soola, suhkrut või muid maitseaineid lisatakse soovi korral pärast valmimist. Masin vajab töötamiseks elektrit.

Ühe päeva rendihind on 10 eurot, kahe päeva rendihind on 12 eurot.

Maksumus sisaldab 800g maisiteri 200g pakkides. Allesjäänud ja terves pakendis terad on võimalik masina üleandmisel tagastada ja iga tagastatud pakk vähendab rendimaksumust 1 euro võrra. Tagatisraha on 20 eurot ja see tagastatakse puhta ja töökorras masina üleandmisel.

 

 

Joogipurskkaev joogipurskkaev

Tore joogipurskkaev muudab eriliseks nii lapse sünnipäeva kui täiskasvanute koosviibimise. Lisades joogile jääd, on peol kindlustatud jaheda joogi voolamine ja olemasolu. Masin töötab elektriga.

Ühe päeva rendihind on 10 eurot, kahe päeva rendihind on 12 eurot.

Pakutava joogi muretseb rentija ise. Pildil olevad klaasid ei sisaldu rendihinnas. Tagatisraha on 20 eurot ja see tagastatakse puhta ja töökorras masina üleandmisel.

 

 

Šokolaadipurskkaev sokolaadipurskkaev

Magus lisand igasuguse peo juurde. Soovitame tubaseks kasutuseks ja eriti täiskasvanute koosviibimistel. Voolav šokolaad on juba omaette vaatamisväärsus, kuid muutub eriti nauditavaks siis, kui sinna kasta kas puuvilju, saiakuubikuid, vahukomme või küpsiseid. Masin vajab töötamiseks elektrit.

Ühe päeva rendihind on 18 eurot, kahe päeva rendihind on 22 eurot.

Maksumus sisaldab 750g tumedat Karl Fazeri šokolaadi 250g pakendites. Tagatisraha on 20 eurot ja see tagastatakse puhta ja töökorras masina üleandmisel.

 

 

mullimasinMullimasin

Mullid on alati laste suured sõbrad ja aitavad muuta koduse sünnipäeva lõbusaks. Mullimasin laseb korraga välja suures koguses mulle, ca 20 mulli sekundis. Masin vajab töötamiseks elektrit ja sobib kasutamiseks õues.

Ühe päeva rendihind on 20 eurot, kahe päeva rendihind on 25 eurot.

Maksumus sisaldab 4 x 0,5 liitrist pudelit mullivedelikku. Kasutamata ja täis pudelid vedelikuga on võimalik masina üleandmisel tagastada ja iga tagastatud pudel vähendab rendimaksumust 2 euro võrra. Tagatisraha on 20 eurot ja see tagastatakse puhta ja töökorras masina üleandmisel.

Hinnad kehtivad järeletulemisel.

Huvi korral võtke ühendust: anneli@hiirekese.ee, tel: 5270908

Renditoote eest saab tasuda sularahas kättesaamisel või ülekandega MTÜ Hiirekese Mängutuba arveldusarvele EE827700771001319731. Tagatisraha makstakse sularahas rendieseme kättesaamisel ja tagastatakse puhta ja töökorras toote üleandmisel. Sularahas toimub ka allesjäänud ja rikkumata pakendis popkorni, šokolaadi ja mullivedeliku tasaarveldamine.