cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
top image

Linnalaagrid


SUVINE EELKOOLILAAGER

Kohtume 2021.aasta juunis!
Hiirekese Perekeskuse sünnipäevaruumides

Meie laagripäevad näevad välja sellised:
Kell 10 kogunetakse Hiirekese Perekeskuses, kus toimuvad kella 12ni koolitunnid (eesti keel, matemaatika, loodusõpetus, sotsiaalsed oskused jne). Peale lõunasööki toimuvad tegevused vastavalt päeva teemale. Riietumisel palume arvestada, et peale lõunat viibime õues. Laagripäev lõppeb kell 15.

Plaanis on külastada Keila noortetuba, Lääne-Harju konstaablijaoskonda,  Harju Maakonnaraamatukogu, Keila kirikut ja Keila Kooli, tutvuda esmaabi andmise ja saamisega, liiklusreeglite ja ohutusega, arendada esinemis- ja eneseväljendusoskust, õppida end kehtestama ja oma korda ootama. Mängime erinevaid laua- ja rollimänge, võrdleme vanaaja- ja tänapäevamänge. Käime läbi tulevase koolitee ja saame uusi sõpru!

Laagrit juhendavad õpetajad Keiu Laur ja Margit Alu. Laager toimub 16-20 osalejaga. Laagris tehakse fotosid, mida jagatakse laagri korraldaja Facebooki- ja kodulehel.

Maksumus ja tasumine:
Laager kestab 5 päeva ja maksab 90 eurot ehk 18 eurot päeva kohta. Sama pere teisele lapsele soodustushind 70 eurotLaagrikulud on koolituskulud ja nendelt saab tulumaksutagastust. Laagri hind sisaldab eeltoodud tegevusi, õppevahendeid, hommikust ampsu ja lõunasööki.

Registreeruda saab siit: https://laurieelkool.ee/

Lisainfo: 5682 1585,  Keiu Laur