cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
top image

Linnalaagrid


Järgmised laagrid rõõmustavad Hiirekese sõpru 2020 suvel.

TEADUSLAAGRID

Laagripäevad näevad välja sellised:
Kl 10 kogunetakse Hiirekese Perekeskuse juures ja alustatakse erinevate teadustegevustega. Tegevused toimuvad nii õues kui toas. Kindlasti selga ilmastikule vastav riietus! Kella 11:30 paiku on vahepala ja kell 13:30 lõuna. Pärast söömist toimub veel üks teadustöö ja siis on vaba mängimise aeg kuni kl 16-ni.

Laagri eesmärk on õppida tundma ennast ümbritsevat (elus ja eluta loodust) läbi praktiliste katsete. Igal laagripäeval on oma teema (nt. toiduteadus, elus loodus, vesi jne), millega seoses uurime, mida keegi juba teab ja täiendame teadmisi uute katsetega. Eelteadmised ei ole üldse vajalikud – laager on jõukohane kõigile. Katseteks ja uurimiseks tarvilikud asjad saab juhendajalt. Õpilastel panna selga mugavad riided, mis võivad määrduda. Töö toimub individuaalselt või paaris või väikese rühmana. Õpime meeskonnana töötama (rollide jagamine, vastutus).

Laagrit juhendavad Eliko Kõiv ja Hendrik Parik. Laagris tehakse fotosid ja jagatakse Hiirekese Perekeskuse ja Teadusseikluse Facebookis.

Maksumus ja tasumine:
5-päevase laagri maksumus on 90 eurot ehk 18 eurot päeva kohta ning sisaldab eeltoodud tegevusi, vahepala, vahendeid ja sööki. Sama pere teise lapse on maksumus 70 eurot.
Koha laagris tagab ettemaksu laekumine. Ettemaks 25 eurot tuleb tasuda hiljemalt 01. juuliks Miniko OÜ arveldusarvele EE367700771002870910, selgitusse märkida: “linnalaager, lapse nimi”. Ülejäänud summa palume tasuda hiljemalt laagri esimesel päeval. Laagris mitte osalemise korral ettemaksu ei tagastata, küll aga võib osaleja ise otsida endale asendaja.

Registreerumiseks:
Saada e-kiri aadressile eliko@teadusseiklus.ee ja märgi ära:
– Lapse nimi ja vanus
– Vanema kontaktid
– Võimalikud allergiad/toidutalumatus
– Muu oluline info, mida juhendajad peaksid teadma
– Kui Sa ei ole nõus oma lapse piltide sotsiaalmeediasse postitamisega

Lisainfo: 5354 2379, Eliko Kõiv

 

EELKOOLILAAGER “KOOLIKS VALMIS”

Laagripäevad näevad välja sellised:
Kl 10 kogunetakse Hiirekese Perekeskuses ja kuni kl 12-ni tehakse toas erinevaid kooliks ettevalmistavaid tegevusi (eesti keel, matemaatika, loodusõpetus, sotsiaalsed oskused jne). Peale lõunasööki toimuvad tegevused vastavalt päeva teemale. Kuna teine osa päevast toimub väljas, siis selga ilmastikule vastavad riided. Laagripäev lõppeb kl 15.00

Plaanis on külastada Keila noortetuba, Lääne-Harju konstaablijaoskonda,  Harju maakonnaraamatukogu, Keila kirikut ja Keila Kooli. Tutvuda esmaabi andmise- ja saamisega, liiklusreeglite ja ohutusega, Arendada esinemist ja eneseväljendusoskust, õppida end kehtestama ja oma järjekorda ootama. Räägime tervislikust toidust, sportlikust eluviisist ja piisavast puhkusest. Mängime erinevaid laua- ja rollimänge, võrdleme vanaaja- ja tänapäevamänge. Käime läbi tulevase koolitee ja saame uusi sõpru!

Laagrit juhendavad õpetajad Keiu Laur ja Sille Aivola. Laager toimub 12-16 osalejaga. Laagris tehakse fotosid ja jagatakse Hiirekese Perekeskuse ja MTÜ VäikeTõru Facebooki lehtedel.

Maksumus ja tasumine:
Laager kestab 5 päeva ja maksab 90 eurot ehk 18 eurot päeva kohta. Sama pere teisele lapsele soodustushind 70 eurot. Laagrikulud on koolituskulud ja nendelt saab tulumaksutagastust. Laagri hind sisaldab eeltoodud tegevusi, õppevahendeid, hommikust ampsu ja lõunasööki. Laagrisse koha broneerimiseks on vajalik tasuda ettemaks 30 eurot hiljemalt 1. augustiks MTÜ Väike Tõru arveldusarvele eelnevalt esitatud arve alusel (MTÜ Väike Tõru a/a on EE022200221067163688, selgitusse märkida arve number ja lapse nimi. Ülejäänud summa palume tasuda hiljemalt laagri esimeseks päevaks. Laagris mitte osalemise korral ettemaksu ei tagastata, küll aga võib otsida endale asendaja.

Registreerumiseks:
Saada e-kiri aadressile vaiketoru@gmail.com ja märgi ära:
– Lapse nimi ja isikukood
– Vanema kontaktid
– Võimalikud allergiad/toidutalumatus
– Muu oluline info, mida õpetajad peaksid teadma
– Kui Sa ei ole nõus oma lapse piltide sotsiaalmeediasse postitamisega

Lisainfo: 56821585, Keiu Laur