cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
top image

Jänku-Juss


Jänku-Jussi kostüümis peitub vilunud ja reibas peojuht, kellel on lastele varuks mitmeid multikatest ja raamatutest tuttavaid mänge ning üllatusi. Et Jänku-Juss on õpihimuline jänesepoiss, siis tahab ta õpitut teistele jagada aga ka koos lastega ise targemaks saada. Jänku-Jussi pidu sobib lastele alates 2.-3. eluaastast. Jänku-Juss

* Ühetunnise sünnipäevaprogrammi jooksul toimub viktoriin, “Jänku-Juss on tantsulõvi” tants, kulli- või peitusemäng, jänkuhüppamise võistlus ja õhupalli lennutamise või paberlennuki meisterdamise ning lennutamise võistlus. Kõik lapsed saavad kommi, Jänku-Jussi järjehoidjad ning Jänku-Jussi templi kas järjehoidjale, käele või kuhu keegi soovib. Samuti ka sünnipäevalaul ja kingitus sünnipäevalapsele.

Ühetunnise sünnipäevaprogrammi maksumus on 50 eurot

** Kahetunnine sünnipäevaprogramm sisaldab viktoriini, “Jänku-Juss on tantsulõvi” ühistantsu koos sammude õppimisega, jänkuhüppamise võistlust, pallimänge, joonistamist koos Jänku-Jussiga, paberlennuki meisterdamise ja lennutamise võistlust, õhupalli puhumise võistlust ning mänge Jänku-Jussi tähe- või numbrikaartidega, kommisöömist ja järjehoidjaid. Sünnipäevalapsele on kink Jänku-Jussi poolt ja enne tordi kallale asumist ka sünnipäevalaul päevakangelasele koos külalistega. Lisaks palju vabas vormis vestlust lastega, et kõik saaksid Jänku-Jussile omi rõõme-muresid rääkida ning patsu lüüa.

Kahetunnise sünnipäevaprogrammi maksumus on 90 eurot.

Tasumine toimub otse peojuhile.

Lisainfo ja tellimine: www.jussimaailm.com, tel: 51 39 534 (Mati), jussimaailm@gmail.com