cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
top image

Peojuht: piraat, indiaanlane, haldjas, printsess, Minnie, Elsa, Anna ja teised tegelased…


Glimm Art OÜ kaudu on võimalik tellida kas kostümeeritud või kostümeerimata peojuhti. 

Eelkooliealised lapsed muudab kindlasti rõõmsaks kostüümis peojuht, kes mängib ja lõbutseb lastega just nii kaua kui soovite, pakkudes neile huvitavat ja temaatilist meelelahutust. Võimalik on valida erinevate tegelaskujude vahel – piraat, indiaanlane, haldjas, printsess, Minnie, Elsa, Anna, Frozen Anna, Pipi, kloun, vampiir, batman, väike nõid, vikerkaarenõid, ämbliknaine ja kuradike.

Algkooliealised ja vanemad lapsed eelistavad kostümeerimata peojuhti, kes söödab ette huvitavaid võistlusmänge, ülesandeid ja tegevusi, mille peale ise lihtsalt ei tuleks!

Harilikult saabub peojuht Teie üritusele umbes tund aega peale peo algust. Olenevalt laste arvust ja vanusest kuulub mõnikord programmi sisse ka temaatiliste õhupallikujundite meisterdamine (nt piraatide peol mõõgad, piraadimütsid ja papagoid) või väikesed näomaalingud (nt indiaanipeol temaatilised värvilised näomaalingud). Kuid kindlasti ei puudu programmist lõbusad mängud ja võistlused, mõni meisterdus ja palju nalja. Soovi korral lõpetab peojuht programmi tordil küünalde süütamisega ning sünnipäevalauluga. Kõik tingimused ja soovid räägime enne pidu kindlasti läbi.

Programm on eestikeelne.

Peojuhi hind (kõik tegelased välja arvatud Elsa, Anna ja Piraat):
1 tund – 65 eurot,
1,5 tundi – 85 eurot
2 tundi – 95 eurot

Peojuhi hind Elsa, Anna ja Piraadi tegelaskujule:
1 tund – 85 eurot
1,5 tundi – 110 eurot
2 tundi – 120 eurot
Programm sisaldab katseid kuivjääga

Tasumine toimub otse peojuhile. 

Lisainfo ja tellimine: www.glimm.ee, tel: 55 947 305 (Ellin), e-post: glimm.info@gmail.com