cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
top image

HÜVASTI!


Jätame hüvasti pühapäeval, 29.novembril kl 12-16

Hiirekese mängutuba avati 6. jaanuaril 2008 ja pikka aega tegutsesime vaid kahes ruumis. 2015.aastal lisandus kolmas tuba pehme ronilaga, teostasime põhjaliku remondi ja jätkasime Hiirekese Perekeskusena. Kokku oleme tegutsenud neliteist hooaega. Nii nagu esimene hooaeg oli lühem, nii jääb ka viimane hooaeg poolikuks, sest 30. novembril 2020 sulgeme Hiirekese ukse enda järel lõplikult.

Olime sunnitud langetama selle enda jaoks kurva ja valusa otsuse, sest covid-19 tõttu ei ole perekeskuse pidamine enam majanduslikult võimalik. Samuti ei ole tänases ebakindlas olukorras teostatav üleminek Pesapuu Perekeskusele nagu mõni aeg tagasi välja sai kuulutatud.

Oleme väga tänulikud nende aastate eest, kus pool põlvkonda keilakaid on saanud Hiirekese tegevustest osa. Kogu selle aja oleme koostöös Keila linna ja Keila/Lääne-Harju vallaga saanud pakkuda tasuta mängimise võimalust. Lisaks on koos erinevate partneritega läbi viidud koolitusi, töötube ja huviringe ning võõrustatud sadu sünnipäevapidusid. Oleme olnud Keila linnale partneriks beebiballidel ning Keila Titeralli traditsiooni tekkimisel. 2013.aastal määrati meile Keila peresõbralikuks muutmise eest Keila linna kultuuripreemia.

Paraku on need ilusad ajad läbi ning jäänud veel vaid hüvastijätt. Igaüks saab anda oma panuse, et see kujuneks väärikaks.  Pühapäeval, 29. novembril vahemikus kl 12-16 on kõik oodatud Hiirekesest läbi astuma. Anname igale külalisele kaasa midagi, mis meid meenutaks: rannapalli, tassi, mõne ajakirja, köögitarviku vms. Niiviisi läheb Hiireke laiali erinevatesse kodudesse ja meile ei jää kätte ebavajalikku kraami.

Arvestades olukorda ei pea me pidu ega kõnesid. Inimesed on oodatud erinevate aegadel kiireks külastuseks. Kohapeal on olemas maskid ja käte desinfitseerimise võimalus.

Paljud kogevad selles kriisis kaotusi. Meile sai osaks Hiirekese kaotus. Küll aga jätkab tegevust just Hiirekesest välja kasvanud lapsevanematele veebikoolitusi pakkuv portaal vanemakoolitused.ee.

Kui midagi lõppeb, tekib võimalus uuteks algusteks. Oleme uuele avatud ja teile kõigile südamest tänulikud!

Anneli Pärlin, Liisi Viigisalu
25.11.2020